• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025!  Podczas dzisiejszej akademii wspólnie powitaliśmy zarówno tych, którzy wracają do szkolnych ławek, jak i tych, którzy zaczynają swoją szkolną przygodę po raz pierwszy.

Szczególnym momentem było pasowanie na ucznia naszych najmłodszych uczniów z klasy pierwszej! 💼✏️ Z uśmiechami na twarzach, w obecności rodziców i nauczycieli, dzieci wkroczyły w nowy etap życia. Pierwszoklasiści wraz ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami przygotowali także piękną część artystyczną, która dostarczyła wszystkim mnóstwo radości.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, ciekawych wyzwań oraz niezapomnianych chwil spędzonych w naszej szkole! Rodzicom życzymy cierpliwości i dumy z osiągnięć swoich dzieci, a nauczycielom satysfakcji z pracy i wielu powodów do uśmiechu.

Niech ten rok szkolny będzie pełen wiedzy, rozwoju i radości!

📚✏️ Powodzenia! ✨

• Zapraszamy!

• Dni adaptacyjne w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy na  DNI ADAPTACYJNE w naszym oddziale przedszkolnym, które odbędą się