• UWAGA, UWAGA!

• Ogłaszam konkurs dla uczniów klas I – III i Oddziału Przedszkolnego

pt. „Święta tuż, tuż”

Jeżeli lubisz projektować i masz uzdolnienia plastyczne, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Celem konkursu jest rozwijanie talentów plastycznych i kreatywności.

Zaprojektuj i wykonaj dowolną techniką jedną pracę z wybranej kategorii:

1. KARTKA ŚWIĄTECZNA
            • kartkę A4 złóż na połowę
            • ozdób ją starannie i oryginalnie (nie może to być kopia gotowej kartki!)
            • napisz lub wydrukuj życzenia i umieść je w środku
            1. ŚWIĄTECZNY PAPIER PAKOWY
            • Kartkę A3 (wielkość dużego bloku) ozdób elementami związanymi ze świętami.  Możesz je wycinać, robić stemplem (np. z ziemniaka),
            • Elementy muszą być przedstawione w określonym przez Ciebie rytmie i pokrywać całą powierzchnię kartki.

Wykonaną samodzielnie pracę przynieś do 15 grudnia 2023r. do p. Beaty Faltynowskiej –s. 9

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia 2023r.

Jury  wyróżni 3 prace z poszczególnych kategorii nagrodami, a każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

Organizator - Beata Faltynowska