• BohaterON w Twojej Szkole 2022

• Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w akcji BohaterON w Twojej Szkole 2022 realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię!

• Rozliczenie WOŚP 2023 - z ostatniej chwili...

• W dniu 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku, wolontariusze z naszej szkoły zbierali datki, by wesprzeć WOŚP. Zebrali oni kwotę w wysokości 2479,81 zł.

Nasi wolontariusze spotkali się z życzliwością i sympatią ofiarodawców. Pomaganie przyniosło im wiele satysfakcji i radości!

Społeczność szkolna SP w Szonowie składa podziękowania naszym ANIOŁOM za ich dobre serce i poświęcony czas: Agata S., Zosia M., Amelia K., Zosia U., Patryk B., Maciej S. - DZIĘKUJEMY!!!

Podziękowania należą się również wszystkim Darczyńcom, którzy otworzyli swoje serca i portfele dorzucając się do zbiórki.

• WPŁATA NA OBIADY W MARCU

• WPŁATA NA M-C MARZEC

DO 24.02.2023 r.

Cena obiadu wynosi 224 zł (I danie – 7,00 zł, II danie 11,50 zł)

Posiłki obiadowe będą serwowane od 01.03.2023r.

w tym 9 x zupa podana z pieczywem oraz 14 x II danie

•             DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA 2023
          • DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA 2023

• 26 stycznia 2023 r.

Nikt tak cudownie nie przytula i nie rozpieszcza jak Dziadkowie. Nikt tak nie zrozumie, nie udzieli dobrej rady jak Dziadkowie. Nikt tak nie przekaże mądrości życiowej, nie opowie o swoich przodkach, nikt tak nie pielęgnuje piękna tradycji  rodzinnych jak Dziadkowie.

Tak ważne wydarzenia, jakimi są  Dzień Babci i Dzień Dziadka zasługują na szczególną uwagę. Dlatego też wszystkie dzieciaki naszej szkoły stanęły na wysokości zadania i przygotowały z pomocą swoich wychowawców wierszyki, piosenki, scenki i tańce. Mamy nadzieję, że spodobały się naszym Gościom!!! Po słodkim poczęstunku Dziadkowie "rozpoznawali" się wśród portretów wykonanych przez swoich wnuków.

Raz jeszcze wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy niewyczerpanych pokładów zdrowia, uśmiechu i gromadki kochających wnuków! Żyjcie nam w zdrowiu przez długie lata...

Do zobaczenia za rok!!!

Ogromne podziękowania kierujemy ku naszym niezawodnym Rodzicom. Bez Was ten dzień nie byłby w pełni tak wspaniały!!! Wielkie podziękowania za upieczenie ciast składamy

p. D. Olszewskiej - za Mega Tort,  p. A. Szmeichel, p.A. Błaszczuk, p. M. Gortatowskiej, p. K. Kowalskiej , p. A. Urbaniak, p. A. Jaworowskiej, E. Jeszke

oraz za pomoc w zorganizowaniu uroczystości:

p. D. Olszewskiej, p. E. Jeszke, p. B. Nowakowskiej, p. W. Łękawskiej, p. A. Szmeichel, p. A. Błażejewskiej oraz p.Krysi i p. Hani!!!

• 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

• Nasi wolontariusze już czekają, aby ruszyć z pomocą!
            • Dzisiaj tj. 26 stycznia 2023 szef sztabu WOŚP w Łasinie p. Marek Czarnuch z p. Angeliką Brodzińską zaopatrzyli nasze ANIOŁY w identyfiaktory, puszki, serducha i .... dobre słowo!
            • Zosia M., Agata S., Zosia U., Amelia K., Patryk B., Maciej S. to wolontariusze społeczności szkolnej SP w Szonowie! WIELKIE dzięki za wasze WIELKIE serducha!
            • Już jutro zaczynamy zbiórkę w szkole!
            • Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji WOŚP!
          • BAL KARNAWAŁOWY 2023

• Karnawał to pełna wrażeń tradycja, nie tylko dla dorosłych.

24 stycznia br. aby dostarczyć naszym dzieciom wiele przeżyć i radości zorganizowano w naszej szkole bal.

W sali gimanstycznej pojawiły się różne postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy,Żówie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Pan Piotr Welski przygotował dla nich zabawy animacyjne i muzykę.

• Rekrutacja 2023/2024

• Informujemy, że 13 lutego br. rozpoczną się zapisy do klasy I oraz oddziału przedszkolnego dzieci urodzonych w latach 2017- 2020 na rok szkolny 2023/2024.

Zapraszamy do składania dokumentów osobiście w sekretariacie szkoły!

• "BEZPIECZNE FERIE" - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

•

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 9 stycznia odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji dla uczniów klas I-VIII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Podczas pogadanki policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii zimowych.