• KONKURS WIELKANOCNY NA NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY I KARTKĘ WIELKANOCNĄ 2024

• Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Łasinie ogłosił konkurs na NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY  oraz NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ dla OP. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nim udział. Dzieciaki starały się, aby prace były oryginalne, estetyczne, ale przede wszystki samodzielnie wykonane. Wszystkie prace wpłynęły do organizatora. Teraz tylko trzymamy kciuki!!!

• Strażacki konkurs plastyczny - etap powiatowy

• 4 marca 2024 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym. Jury w składzie Elżbieta Fabińska, Hanna Szumotalska, Hanna Lotarska, Anna Bałdyga oraz Sławomir Chyła oceniło 83 prace plastyczne.

Nasze uczennice: Amielia Retz i Weronika Grabowska wraz z rodzicami wzięły udział w tej gali, gdyż zostały laureatkami tego konkursu w kategorii - szkoły podstawowe V - VIII, zajmując kolejno 2 i 3 miejsce.

Z całego serca gratulujemy naszym uczennicom i ich rodzicom, życząc dalszych sukcesów!!!